ULLA KRAITZ. Skål, keramik.

ULLA  KRAITZ. Skål, keramik.
3189963. ULLA KRAITZ. Skål, keramik.

Signeret KRAITZ 76 G.1.
Højde ca. 7 cm.

Brugsslitage.

Kunstner/designer

Ulla Kraitz (Født 1936)

Få foretaget en gratis vurdering!

Signeret KRAITZ 76 G.1.
Højde ca. 7 cm.

Brugsslitage.

Kunstner/designer

Ulla Kraitz (Født 1936)

Antal besøg: 248