ET KAVALERISKOLEKOMPAS FRA 1940'ERNE.

3189786. ET KAVALERISKOLEKOMPAS FRA 1940'ERNE.

af JH Steward, London, 5 cm diameter.

Let slitage og ridser på lak.

Få foretaget en gratis vurdering!

Let slitage og ridser på lak.

Antal besøg: 242