BÆNK, Art Nouveau, 20. århundrede.

318908. BÆNK, Art Nouveau, 20. århundrede.

Sæde betrukket med rødt stof med blomsterdekoration. Ramme med malet dekoration af blomster.
Længde 93,5 cm.
Sædehøjde 42 cm.

Brugsslitage, ujævnheder, pletter.

Få foretaget en gratis vurdering!

Længde 93,5 cm.
Sædehøjde 42 cm.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besøg: 1.763