KARAFEL, glas, Margaretha Hennix, Pukeberg, sign.

318873. KARAFEL, glas, Margaretha Hennix, Pukeberg, sign.

Signeret i bunden: M. Hennix -91, Pukeberg.
Højde: ca 44 cm.

Mindre Brugsslitage. Små Kantstødt ved åbning af karaffel.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde: ca 44 cm.

Antal besøg: 1.151