Lærred med detaljer og håndtag i brunt læder Yderligere detaljer i messing Indvendigt mindre rum uden lynlås Indvendigt foret med stof med monogram og plakette i messing Mærket med nummer 341395 Original hængelås medfølger Længde ca 58 cm Bredde ca 21 cm Højde ca 37 cm inde forlænget stilling.
Meget let Brugsslitage Nøgle til hængelås mangler.