LITTERATUR, Verner von Heidenstam og Selma Lagerlöf, første halvdel af det 20. århundrede.

318643. LITTERATUR, Verner von Heidenstam og Selma Lagerlöf, første halvdel af det 20. århundrede.

Verner von Heidenstam, Samlede Skrifter, 16 bind. Albert Bonniers Publishing House, 1910-1920, Albert Bonniers Publishing House.

Selma Lagerlöf, 12 halvfranske bands. Albert Bonniers Forlag 1933.

Brugsslitage. Sider ikke gennemgået. Betræk med slid.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 2.870