318557. SPEJLSKAB, eg, Art Nouveau, begyndelsen af det 20. århundrede.
Kommode med 3 større og 2 mindre skuffer, metalbeslag. Højde 82, inklusive spejl 194 cm, længde 99, bredde 53 cm.
Slitage, pletter, fugtpletter, ridser. Spejl med pletter.
Nøgle/nøgler findes