VÆGSKAB, almue, dateret 1796.

VÆGSKAB, almue, dateret 1796.
318507. VÆGSKAB, almue, dateret 1796.

Med låge og to hylder indeni.
Mærket Ano 1796.
Længde 41 cm.
Bredde 24 cm.
Højde 48 cm.

Brugsslitage, pletter, senere malet, revner/skader, formentlig en eller anden form for skumgummi rester på bagsiden.

Nøgler mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Med låge og to hylder indeni.
Mærket Ano 1796.
Længde 41 cm.
Bredde 24 cm.
Højde 48 cm.

Nøgler mangler.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besøg: 1.299