VALDEMAR ÖBERG. "Klog". Olie på lærred, signeret.

318418. VALDEMAR ÖBERG. "Klog". Olie på lærred, signeret.

60 x 49,5 cm.

Lidt pot-mave.

Få foretaget en gratis vurdering!

60 x 49,5 cm.

Lidt pot-mave.

Antal besøg: 2.831