LYSKELYSE, messing med prismer, 5 lyspunkter, 20. århundrede.

318245. LYSKELYSE, messing med prismer, 5 lyspunkter, 20. århundrede.

Elektrificeret.
Højde ekskl. kæde ca 37 cm.

Brugsslitage, et plastlys med skader, prismer ikke testet, ikke funktionstestet.

Få foretaget en gratis vurdering!

Elektrificeret.
Højde ekskl. kæde ca 37 cm.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besøg: 1.129