ARMBÅNDUR, rustfrit stål, "Vivianna", Georg Jensen, Danmark.

318201. ARMBÅNDUR, rustfrit stål, "Vivianna", Georg Jensen, Danmark.

Design Torun Bülow-Hübe. Urkasse ekskl. krone: 33 mm.

Brugsslitage, mindre ridser på glasset, ikke gennemgået.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.727