SOFA emoji stil, dekorativ søm.

3181929. SOFA emoji stil, dekorativ søm.

Højde ca. 86
Bredde ca. 116 cm
Dybde ca. 60 cm
Sædehøjde ca. 43 cm.

ridser, mærker, brugt slitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde ca. 86
Bredde ca. 116 cm
Dybde ca. 60 cm
Sædehøjde ca. 43 cm.

Antal besøg: 611