væglamper, et par, med prismer, 20. århundrede.

318188. væglamper, et par, med prismer, 20. århundrede.

Højde ca 44 cm.

Brugsslitage, ikke funktionstestet.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde ca 44 cm.

Antal besøg: 745