BRUNO NUTMANS STAFFELI. Bestil.

3180435. BRUNO NUTMANS STAFFELI. Bestil.

Højde 157, bredde 58 cm.

Herkomst: Godset efter Bruno Knutman, efterfølgende arvet inden for familien.

Ridser, mærker, en knap på klemskruen mangler.

Tema

Bruno Knutman - The Artist's Artist

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 157, bredde 58 cm.

Tema

Antal besøg: 644