DAGNY BÄCKSTRÖM. "Forårstegn". Batik, signeret og dateret -74.

318040. DAGNY BÄCKSTRÖM. "Forårstegn". Batik, signeret og dateret -74.

50 x 90 cm.

Uvæsentligt slid.

Få foretaget en gratis vurdering!

50 x 90 cm.

Uvæsentligt slid.

Antal besøg: 1.634