SPEJLE, et par, rokokostil, 20. århundrede.

317972. SPEJLE, et par, rokokostil, 20. århundrede.

Højde 59, bredde 31,5 cm.

Mindre slitage og tab af forgyldning.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 59, bredde 31,5 cm.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besøg: 584