TOMÁS SANS CORBELLA. Landskab.

3179075. TOMÁS SANS CORBELLA. Landskab.

Olie på træ
Signeret
25x12,5 cm.

Fejl i det polykrome og xylofaghul i understøtningen. Forgyldt træramme.

Nej, betales af sælger

Få foretaget en gratis vurdering!

Olie på træ
Signeret
25x12,5 cm.

Nej, betales af sælger

Adresse

Rosellón 227
08008 Barcelona
Spanien

Placering
EL4
Antal besøg: 185