TOMÁS SANS CORBELLA. Landskab.

3179064. TOMÁS SANS CORBELLA. Landskab.

Olie på pap
Signeret
18x23,5 cm.

Skader. Forgyldt træramme.

Nej, betales af sælger

Få foretaget en gratis vurdering!

Olie på pap
Signeret
18x23,5 cm.

Skader. Forgyldt træramme.

Nej, betales af sælger

Adresse

Rosellón 227
08008 Barcelona
Spanien

Placering
EL3
Antal besøg: 292