AVISSTAND i rattan, midten af det 20. århundrede.

317769. AVISSTAND i rattan, midten af det 20. århundrede.

Avisstativ i flettet rattan og bambus. Todelt opbevaring.
Højde 53 cm.
Længde 47 cm.
Bredde 28 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 53 cm.
Længde 47 cm.
Bredde 28 cm.

Brugsslitage.

Antal besøg: 3.442