LOFTSLAMPE, KTRIBE PHILIPPE STARCK FLOS Italien.

3177636. LOFTSLAMPE, KTRIBE PHILIPPE STARCK FLOS Italien.

ca ø 55 cm, 47 cm hø.

Brugsslitage, ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

ca ø 55 cm, 47 cm hø.

Brugsslitage, ridser.

Antal besøg: 419