LARS MATSON. Vinterlandskab, olie på Panel, signeret og dateret -66.

317760. LARS MATSON. Vinterlandskab, olie på Panel, signeret og dateret -66.

90 x 76 cm.

Brugsslitage.

Kunstner/designer

Lars Matson (1933–1994)

Få foretaget en gratis vurdering!

90 x 76 cm.

Brugsslitage.

Kunstner/designer

Lars Matson (1933–1994)

Gästriklands Auktionskammare
Antal besøg: 936