JOHANNES ANDERSEN. Trensum Capri sofa, 20. århundrede.

3176988. JOHANNES ANDERSEN. Trensum Capri sofa, 20. århundrede.

Sædehøjde 37 cm, højde 70 cm, Sofalængde ca. 255.

Brugsslitage. Senere ændret. Der mangler en fastholdelsesskinne bagpå.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.355