2 Aimpoint Electronic og Weaver K4-W kikkert.

3176498. 2 Aimpoint Electronic og Weaver K4-W kikkert.

Længde ca. 15-31 cm.

Overfladeslitage. Ridser og mærker. Ikke funktionstestet, ingen funktionsgaranti ydes.

Få foretaget en gratis vurdering!

Længde ca. 15-31 cm.

Antal besøg: 711