317611. SPISEBORD, teaktræ og formica, 1950'erne/60'erne.
Serveringsbord på hjul med 1 klapklap, teak og formica, bredde 70/100 cm, dybde 42 cm, højde 62 cm.
Brugsslitage i form af ridser og pletter.
Defekte hjul.
Bordklappen går ikke ned i lodret position.