OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Pige med drink, pastel, signeret.

317591. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Pige med drink, pastel, signeret.

60 x 44 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

60 x 44 cm.

Brugsslitage.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besøg: 730