KAFFESÆT, 3 dele, NS stemplet WMFM.

317512. KAFFESÆT, 3 dele, NS stemplet WMFM.

kaffekande højde 30 cm flødekande højde 14,5 cm sukkerskål højde 19,5 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Herrljunga Auktionsverk
Antal besøg: 1.380