Kommode, rokokostil, 20. århundrede.

317421. Kommode, rokokostil, 20. århundrede.

Marmorplade, fineret med intarsia.
Længde 90 cm.
Bredde 40.
Højde 85.

Brugsslitage. Skive med mindre Kantstødt.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Længde 90 cm.
Bredde 40.
Højde 85.

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 870