SPANSK GUITAR, 20. ÅRHUNDREDE.

3174100. SPANSK GUITAR, 20. ÅRHUNDREDE.

Sagristas musical. Barcelona.

I god stand, med brugsspor.
Mål: 9.5x32x95 cm.

Få foretaget en gratis vurdering!

Sagristas musical. Barcelona.

I god stand, med brugsspor.
Mål: 9.5x32x95 cm.

Antal besøg: 633