RAGNAR ALYRE. Arabisk dreng, olie på Panel, signeret.

317271. RAGNAR ALYRE. Arabisk dreng, olie på Panel, signeret.

Mål 29 x 24 cm.

Pletter. Forgyldning på stel har et par glider.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mål 29 x 24 cm.

Antal besøg: 1.794