SVANTE PETRI. Olie på lærred, signeret og dateret.

3172358. SVANTE PETRI. Olie på lærred, signeret og dateret.

Billeddimensioner: 25 x 35 cm.

Almindelig Overfladeslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Almindelig Overfladeslitage.

Antal besøg: 1.056