ISMAEL SMITH. Spansk danser.

ISMAEL SMITH. Spansk danser.
3172301. ISMAEL SMITH. Spansk danser.

Blyanttegning på papir
Signeret og dateret 1919
23x18 cm.

Oxidation. Træramme. Ikke undersøgt uden for rammen.

Nej, betales af sælger

Få foretaget en gratis vurdering!

Blyanttegning på papir
Signeret og dateret 1919
23x18 cm.

Nej, betales af sælger

Antal besøg: 378