KAREL APPEL. UDEN TITEL, 1959.

3171613. KAREL APPEL. UDEN TITEL, 1959.

Signeret, nummereret 28/120, dateret 59, litografi i farver, dagmål 50x73,5 cm.

Ikke undersøgt uden for rammen. Bladet er ujævnt bleget.

Kunstner/designer

Karel Appel (1921–2006)

Få foretaget en gratis vurdering!

Kunstner/designer

Karel Appel (1921–2006)

Antal besøg: 652