En flintlock-riffel fra det 19. århundrede.

3171543. En flintlock-riffel fra det 19. århundrede.

markeret 183 og utydelige markeringer, længde ca. 146 cm.

Slitage, ikke anmeldelsen.

Tema

A Collection of Rifles

Få foretaget en gratis vurdering!

Slitage, ikke anmeldelsen.

Tema

A Collection of Rifles

Antal besøg: 1.258