ALBERT DE GESNE. Jæger med hunde.

3170881. ALBERT DE GESNE. Jæger med hunde.

Olie på bord
Signeret og dateret 1874
38x24 cm.

Let lakering. Stel i forgyldt og polstret træ.

Nej, betales af sælger

Få foretaget en gratis vurdering!

Olie på bord
Signeret og dateret 1874
38x24 cm.

Nej, betales af sælger

Antal besøg: 608