VALTER DU HALDE. olie på lærred, "nøgen kvinde", sign.

316977. VALTER DU HALDE. olie på lærred, "nøgen kvinde", sign.

Mål ca 76 x 45 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mål ca 76 x 45 cm.

Brugsslitage.

Antal besøg: 2.076