3169154. ANDERS ZORN. „EKA“, 1913.
Signeret og dateret i plade og signeret med blyant, ætsning på van Welderen zonenpapir (vandmærke), pladeoverflade 90x120 mm, bladmål 23x28,5 cm.
Artikel-Nr.: Hjert&Hjert 266.
Artikel-Nr.: Hjert&Hjert 266.