SOFABORD, "Plum" Kerstin Hörlin Holmquist, NK, Triva.

316796. SOFABORD, "Plum" Kerstin Hörlin Holmquist, NK, Triva.

Fra serien "Paradise". Valnød, teaktræ. Højde 53, længde 124, bredde 56 cm.

Slitage, mindre mærker, ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Leiflers Auktionshus
Antal besøg: 5.281