TOBAKDIN, træ, bjørne fra 1870.

316769. TOBAKDIN, træ, bjørne fra 1870.

Med låg.
Monogram signeret IPS og dateret 1870 på indersiden af låget.
Totalhøjde inkl. låg ca 19 cm.
Indvendig diameter ca 10 cm.

Brugsslitage, delvis senere malet.

Få foretaget en gratis vurdering!

Med låg.
Indvendig diameter ca 10 cm.

Antal besøg: 1.191