RAFFAELE BARETTA. Olie på lærred, kopi efter ældre model, signeret.

316695. RAFFAELE BARETTA. Olie på lærred, kopi efter ældre model, signeret.

Ca. 42x34 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ca. 42x34 cm.

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 1.359