LOFTSLAMPE, 70'erne.

LOFTSLAMPE, 70'erne.
3165637. LOFTSLAMPE, 70'erne.

I gult metal med små og store prismer, plads til 4 pærer.
Længde: 54cm
Bredde: 26cm
Højde (armatur): 12cm.

Minimal Brugsslitage.
Kontakt mangler. Der ydes ingen funktionsgaranti.

Få foretaget en gratis vurdering!
3165637. LOFTSLAMPE, 70'erne.

Længde: 54cm
Bredde: 26cm
Højde (armatur): 12cm.

Minimal Brugsslitage.

Antal besøg: 899