METAL BORDUR PÅ MARMOR BASE.

METAL BORDUR PÅ MARMOR BASE.
3164883. METAL BORDUR PÅ MARMOR BASE.

Højde 36cm.

Brugsslitage samt aldersslitage, bulet klokkehus, spåner.

Nøgler mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 36cm.

Nøgler mangler.

Antal besøg: 412