Dækketøjsskab, eg, Danmark.

Dækketøjsskab, eg, Danmark.
3161914. Dækketøjsskab, eg, Danmark.

Dækketøjsskab, massivt egetræ. 3 låger, alle rum med 2 hylder. 3 skuffer. Nøglehulsbeslag. Nøgle medfølger.

Alders- og brugsslitage, herunder ridser og mærker.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 374