ROBERTO LÓPEZ MARTIN. Malet tryk, "Fluffy children" signeret.

316185. ROBERTO LÓPEZ MARTIN. Malet tryk, "Fluffy children" signeret.

Billedareal 20x20 cm.
A verso signeret, dateret 2015 og signatur.

Ikke vædret.

Få foretaget en gratis vurdering!

Billedareal 20x20 cm.

Ikke vædret.

Antal besøg: 788