JULELYSESTAGE, dateret 1922.

JULELYSESTAGE, dateret 1922.
3161350. JULELYSESTAGE, dateret 1922.

Trearmet rød lysestage med motiv af gule tulipaner. Markeret jul og dateret 1922 nederst.
Højde 32, bredde 23 cm.

Brugsslitage, stearinlysrester.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 32, bredde 23 cm.

Antal besøg: 823