BESTIK KOLLEKTION, nysølv, 20. århundrede.

316016. BESTIK KOLLEKTION, nysølv, 20. århundrede.

Gafler, knive, skeer og meget mere. Blandt andet Skandia og Solingen.

Brugsslitage. Monogram inskription er til stede.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 682