VINGLAS, 6 stk, "Lagerberg", Elis bergh Kosta, sign.

315975. VINGLAS, 6 stk, "Lagerberg", Elis bergh Kosta, sign.

Signeret "Kosta".
Højde 16,5 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Signeret "Kosta".
Højde 16,5 cm.

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 2.163