SERVICEDELE, 13 dele, "Mullbär", Gefle, midten af det 20. århundrede.

315956. SERVICEDELE, 13 dele, "Mullbär", Gefle, midten af det 20. århundrede.

1 skål med kroge.
2 kander.
4 kopper.
6 plader.

Brugsslitage, revner, Kantstødt er til stede, ikke efterset.

Få foretaget en gratis vurdering!

1 skål med kroge.
2 kander.
4 kopper.
6 plader.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besøg: 1.007