DANSK SØLV CIGARETKASSE.

DANSK SØLV CIGARETKASSE.
3159222. DANSK SØLV CIGARETKASSE.

Cigaretæske, dansk stemplet sølv, 10 x 7 cm.

Ridser og slid på etuiet.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ridser og slid på etuiet.

Antal besøg: 377