OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. olie på panel, Ridderen og Jomfruen, signeret.

3159076. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. olie på panel, Ridderen og Jomfruen, signeret.

En kopi af Richard Berghs maleri fra 1897, der hænger i Thielska Gallery i Stockholm.
Mål med ramme ca. 30x37 cm
Billedmål ca. 25x32 cm.

Brugt stand, overfladesnavs.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mål med ramme ca. 30x37 cm
Billedmål ca. 25x32 cm.

Brugt stand, overfladesnavs.

Antal besøg: 371