ARMBÅND 18K GULD.

ARMBÅND 18K GULD.
3159044. ARMBÅND 18K GULD.

Armbånd mærket 765, med perle og afskårne sten, længde 18cm, totalvægt ca. 5,1cm.

Mindre Overfladeslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!
3159044. ARMBÅND 18K GULD.

Mindre Overfladeslitage.

Antal besøg: 466